Styret, undergrupper og idrettsråd

Styret

Kari Røynlid Leiar 901 29 245 kari@aail.no
Kai-Tore Øyulvstad Nestleiar
Politiattest
952 56 362 kaitore@aail.no
Jan Oddvar Lineikro Styremedlem
Kasserar
901 76 450 jol@aail.no
Anne Kristine Arnesen Styremedlem
Borneidrettsansvarleg
911 03 314 a-kri-ar@online.no
Tove Utengen Sekretær
Medlems- og
webansvarleg
452 02 748 tove@aail.no
Bernt Elias Åsland Gruppekontakt VINTER 909 12 732 beasland@online.no

Renee Stanes

Gruppekontakt BALL

917 26 889

reneecat@frisurf.no

Øyvin Moltumyr Gruppekontakt HALL 911 36 483 omolt@icloud.com
Kristine Forgard Gruppekontakt SOMMAR 984 71 661 fkristineh@hotmail.com

Undergrupper

 VINTER:
 Ansvar: ski, alpint, skiskyting mm.
Bernt Elias Åsland Gruppekontakt 909 12 732 beasland@online.no
Siw Stray Linjord 906 36 623  sslinjord@gmail.com
 Anne Kristine Arnesen 911 03 314  a-kri-ar@online.no
Ungdomskontakt
 SOMMAR:
 Ansvar: sykkel, klatring, fri-idrett mm.
Kristine Forgard Gruppekontakt 984 71 661  fkristineh@hotmail.com
Nina Alenka Ludwig 980 48 423  nina.alenka.ludwig@gmail.com
Oddvar Austegard 940 51 512  oddvar.austegard@gmail.com
Jørn Trygve Haug 952 07 083  trygvehaug94@gmail.com
Ungdomskontakt
 BALL:
Ansvar: fotball
Renee Stanes Gruppekontakt 917 26 889  reneecat@frisurf.no
Svein Åsland 481 12 341  s_aasland_9@msn.com
Maik Hårtveit 913 43 945  maik@aail.no
Tonje Reiersdal Ungdomskontakt  laila@reiersdal.no
 HALL:
Ansvar: barneidrett, fredagsbadinga, aerobic, volleyball mm.
Øyvin Moltymyr Gruppekontakt 911 36 483 omolt@icloud.com
Grethe Berås 905 86 086 grethe.beras@gmail.com
Elin Reiersdal 461 60 669 elin@reiersdal.no
Ungdomskontakt
Valkomité 2017
 Anne S. Engeli På val i 2019 (valt for 2 år)
 Inger Anda Åsland På val i 2019 (valt for 2 år)
Revisor 2017                         
Inger Lise Austrud På val i 2018 (valt for 1 år)
Eirin Åsland På val i 2018 (valt for 1 år)

 

 

Idrettsrådet i Åseral 2017
Mona Klepsland  Leiar

Informasjon om Idrettsråd frå NIF:
https://www.idrettsforbundet.no/idrettskretser/vest-agder-idrettskrets/idrettsrad/idrettsradene-i-vest-agder/